Οι ομάδες μας στο παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣΛ

Μπορείτε να δείτε της ομάδες ανά ηλικιακή κατηγορία και τα ονόματα των παιδιών που θα συμμετάσχουν στο παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Λασιθίου για το 2018-2019:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 Α΄  

Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.       ΒΡΥΓΙΩΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
2.       ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
3.       ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 Ν.ΟΦΙ
4.       ΘΑΛΛΑΣΙΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
5.       ΚΑΨΕΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
6.       ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 Ν.ΟΦΙ
7.       ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΡΟΔΑΜΑΝΘΟΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
8.       ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
9.       ΝΙΤΑ ΜΑΡΚΟΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
10.                          ΝΤΟΤΣΙ ΣΑΜΠΙΑΝ 2006 Ν.ΟΦΙ
11.                          ΠΑΛΙ ΓΚΙΟΡΓΚΙ 2005 Ν.ΟΦΙ
12.                          ΧΑΣΑ ΗΛΙΑΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
13.                          ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2005-2006 

Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.       ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2006 Ν.ΟΦΙ
2.       ΔΑΣΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
3.       ΚΑΤΣΑΒΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
4.       ΚΕΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
5.       ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 Ν.ΟΦΙ
6.       ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
7.       ΛΟΥΣΙ ΜΑΤΕΟ 2006 Ν.ΟΦΙ
8.       ΜΙΓΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
9.       ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
10.                          ΝΤΟΙ ΜΑΡΙΟΣ 2005 Ν.ΟΦΙ
11.                          ΤΖΟΚΑ ΑΛΒΑΡΟ 2006 Ν.ΟΦΙ
12. ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΥΛΛΑΣ 2006 Ν.ΟΦΙ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 

 

Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.       ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
2.       ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
3.       ΑΣΝΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
4.       ΒΕΡΙΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
5.       ΚΑΛΙΑ ΑΛΝΤΟ 2007 Ν.ΟΦΙ
6.       ΚΑΠΑΝΤΑΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 Ν.ΟΦΙ
7.       ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
8.       ΚΟΥΚΑΙ ΑΝΤΡΙΑΝΟ 2008 Ν.ΟΦΙ
9.       ΛΕΣΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ 2008 Ν.ΟΦΙ
10.                          ΜΠΙΝΤΡΙ ΦΙΟΡΕΛ 2008 Ν.ΟΦΙ
11.                          ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
12.                          ΝΤΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
13.                          ΝΤΟΝΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
14.                          ΤΑΒΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 Ν.ΟΦΙ
15.                          ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
16.                          ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2007-2008 Β΄ 

 

Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.       ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 Ν.ΟΦΙ
2.       ΑΠΟΘΗΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
3.       ΔΟΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
4.       ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
5.       ΚΕΝΕΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2008 Ν.ΟΦΙ
6.       ΚΩΣΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
7.       ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
8.       ΛΟΥΤΣΕΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
9.       ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
10.                          ΜΠΟΥΣΠΡΕΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
11.                          ΡΟΥΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2007 Ν.ΟΦΙ
12.                          ΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ
13.                          ΤΖΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
14.                          ΤΣΑΛΛΕΚΟΥ ΣΕΡΧΙΟ 2008 Ν.ΟΦΙ
15.                          ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΕΡΜΗΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
16.                          ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 Ν.ΟΦΙ
17.                          ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 Ν.ΟΦΙ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2009-2010 Α΄

 

Α.Α. ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1.       ΚΑΤΣΑΒΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
2.       ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2009 Ν.ΟΦΙ
3.       ΜΠΑΧΛΙΤΖΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
4.       ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2010 Ν.ΟΦΙ
5.       ΣΤΕΡΓΙΟ ΜΙΧΑΗΛ 2010 Ν.ΟΦΙ
6.       ΣΥΛΙΒΕΣΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
7.       ΤΑΒΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
8.       ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
9.       ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2010 Ν.ΟΦΙ
10.                          ΨΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2009 Ν.ΟΦΙ